Dildo Kellef Realist Strap-On Rocco Siffredi 23cm

EF0511

9 900 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Dildo Kellef Realist Strap-On Rocco Siffredi 23cm

Nje dildo me gjatesi 23 cm dhe diameter 4.8 cm.

Kjo eshte ajo qe po kerkonit.

Imitimi i permasave te pornstarit Rocco Siffredi vjen per u si nje kellef ku mund te futni penisin tuaj.

Mund te perdoret gjithashtu edhe nga femrat ne saje te nje rripi lekure qe e ben te palevizhshem.

Jepini partnerit ose partneres suaj nje lloj kenaqesie qe nuk e kishte provuar me pare!

Jo vetem nga funksioni qe kryen, por dhe fale materialit shume sensitiv dhe shume i rreshkitshem per nje penetrim me te kendshem.

Rripa me masa te rregullueshme.

Reviews

Write a review

Dildo Kellef Realist Strap-On Rocco Siffredi 23cm

Dildo Kellef Realist Strap-On Rocco Siffredi 23cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori