Dildo Tape Anal Plug Spectragels 10.4 cm

EF0438

2 800 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Dildo Tape Anal Plug Spectragels 10.4 cm

Dildo anal Plug Spectragels.

Me gjatesi 10.4 cm.

Diameter 2.5 cm.

Penetrim 9 cm.

Me nje dizajn te vecante, me baze me te madhe per te siguruar qendrueshmeri.

Trupi i tij fleksibël ju jep akses të plotë për të arritur zonat erotike me intime.

Materialet me te cilat perbehet jane te sigurta per trupin si dhe Sil-A-Gel antibakterial.

Reviews

Write a review

Dildo Tape Anal Plug Spectragels 10.4 cm

Dildo Tape Anal Plug Spectragels 10.4 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori