Dildo Anal Delight Crystal Jellies 14.5 cm

EF0439

3 100 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Dildo Anal Delight Crystal Jellies 14.5 cm

Me gjatesi 14.5 cm.

Diameter 1.5-3.5 cm.

Penetrim 12 cm.

Me nje dizajn te vecante, me rruaza, i bute dhe fleksibel, i projektuar per penetrim anal.

Materialet me te cilat perbehet jane te sigurta per trupin si dhe Sil-A-Gel antibakterial.

Reviews

Write a review

Dildo Anal Delight Crystal Jellies 14.5 cm

Dildo Anal Delight Crystal Jellies 14.5 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori