Dildo Raging Hard-Ons Slimline 14.5 cm

EF0440

3 500 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Dildo Raging Hard-Ons Slimline 14.5 cm

Me gjatesi 14.5 cm.

Diameter 5.08 cm.

Penetrim 10.66 cm.

Me nje dizajn teper realist per nje kenaqesi maksimale, i projektuar per penetrim vaginal dhe anal.

Nje model pak me i holle se lodrat tradicionale te seksit, per nje aktivitet te rehatshem.

Materialet me te cilat perbehet jane te sigurta per trupin si dhe Sil-A-Gel antibakterial.

Reviews

Write a review

Dildo Raging Hard-Ons Slimline 14.5 cm

Dildo Raging Hard-Ons Slimline 14.5 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori