Dildo Me Koke Te Madhe Thin/Thick Tool 19 cm

EF0443

3 700 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Dildo Me Koke Te Madhe Thin/Thick Tool 19 cm

Dildo i vecante, i holle dhe me koke te madhe.

Me gjatesi 19 cm.

Diameter 4 cm.

Penetrim 14.22 cm.

Me nje dizajn te vecante, ku e gjithe gjatesia e trupit eshte e mbushur me vena e damare.

I pershtatshem per fillimin e lojes anale.

Materialet me te cilat perbehet jane te sigurta per trupin si dhe Sil-A-Gel antibakterial.

Reviews

Write a review

Dildo Me Koke Te Madhe Thin/Thick Tool 19 cm

Dildo Me Koke Te Madhe Thin/Thick Tool 19 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori