Vibrator Realist Real Rapture Cyclone 17.5 cm

EF0445

4 200 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Realist Real Rapture Cyclone 17.5 cm

Vibrator teper realist dhe me njgjyre natyrale te lekures.

Me gjatesi 17.5cm.

Diameter 2.5 cm.

Penetrim 13 cm.

Me bateri 1xAA (nuk jane te perfshira ne paketim)

Forma e vecante me shume detaje bejne qe te perjetoni edhe me shume kenaqesi.

Madhesia dhe forma qe ka, eshte ajo qe po kerkonit per aventura te reja emoconuese.

I papërshkueshëm nga uji, pa ftalate dhe latex. Produkt Hypoallergenic.

Reviews

Write a review

Vibrator Realist Real Rapture Cyclone 17.5 cm

Vibrator Realist Real Rapture Cyclone 17.5 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori