Vibrator Realist Real Rapture Hurricane 18.5 cm

EF0444

4 400 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Vibrator Realist Real Rapture Hurricane 18.5 cm

Vibrator teper realist dhe me njgjyre natyrale te lekures.

Me gjatesi 18.5cm.

Diameter 3 cm.

Penetrim 14 cm.

Me bateri 1xAA (nuk jane te perfshira ne paketim)

Forma e vecante me shume detaje bejne qe te perjetoni edhe me shume kenaqesi.

Madhesia dhe forma qe ka, eshte ajo qe po kerkonit per aventura te reja emoconuese.

I papërshkueshëm nga uji, pa ftalate dhe latex. Produkt Hypoallergenic.

Reviews

Write a review

Vibrator Realist Real Rapture Hurricane 18.5 cm

Vibrator Realist Real Rapture Hurricane 18.5 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori