Dildo Shtese Strap On Per Penetrim Te Dyfishte Bestseller Slim Dong Realist 13.5 cm

EF0544

3 700 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Nje dildo qe mund te vishet per nje penetrim me shume.

Fale unazave te rehatshme te gomes mbeshtetet lehte poshte penisit duke mundesuar penetrim te dyfishte (vaginal me ane te penisit dhe anal me ane te ketij dildoje).

Gjatesia: 13.5 cm.

Diametri: 2.3 cm.

Materiali: TPE (pa phthalate).

Reviews

Write a review

Dildo Shtese Strap On Per Penetrim Te Dyfishte Bestseller Slim Dong Realist 13.5 cm

Dildo Shtese Strap On Per Penetrim Te Dyfishte Bestseller Slim Dong Realist 13.5 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori