Pompe Penisi Me Vibrim Bestseller Vacuum Pump Vibro 19 cm

EF0545

5 200 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Trajnim per nje forme perfekte!

Pompe me vakum per nje zhvillim efektiv te penisit me rezultate qe zgjasin. Mundeson ereksione me te fuqishme dhe mbreslenese. Fale vibrimeve, perveç trajnimit per rritjen e penisit, jep dhe kenaqesi me shume. Me valvule sigurie per te liruar presionin e thithjes.

Cilinder vakumi transparent i gjate 19cm, me diameter 5cm, me qafe te bute e te levizshme (Ø 2.5, elastike)

Materiali PVC pa phtalete

Punon me bateri 2xAAA te cilat nuk jane te perfshira

Reviews

Write a review

Pompe Penisi Me Vibrim Bestseller Vacuum Pump Vibro 19 cm

Pompe Penisi Me Vibrim Bestseller Vacuum Pump Vibro 19 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori