Dildo Realist Strap On Bestseller Massive 18 cm

EF0551

6 000 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Dildo me pamje shume reale, ngjyre natyrale lekure, me koke te madhe, damare ne gjithe gjatesine dhe testikuj te medhenj.

I vendosur ne lidhese te rregullueshme me lehtesi dhe te pershtatshme per çdo mase (S-L).

Gjatesia: 18 cm

Diametri: 4cm

Materiali: PVC pa phtalete, rezistent ndaj ujit.

Reviews

Write a review

Dildo Realist Strap On Bestseller Massive 18 cm

Dildo Realist Strap On Bestseller Massive 18 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori