Dildo Kellef Strap On Per Meshkuj Dhe Femra Fetish Fantasy Series Realist 15 cm

EF0550

7 700 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Dildo kellef strap on qe mund te vishet edhe nga mshkujt edhe nga femrat.

Ideal per lojra seksuale dhe fetish per te gjitha çiftet, femer-femer, mashkull-femer dhe mashkull-mashkull.

Gjatesia: 15 cm

Diametri: 4,5cm

Materiali: PVC pa phtalete

Reviews

Write a review

Dildo Kellef Strap On Per Meshkuj Dhe Femra Fetish Fantasy Series Realist 15 cm

Dildo Kellef Strap On Per Meshkuj Dhe Femra Fetish Fantasy Series Realist 15 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori