Gogolina Lejla Bestseller 4 Pleasure Pearls Violet

EF0564

1 700 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Gogolinat Bestseller Pleasure Pearls jane te perberea nga 4 sfera me dizajn elegant, 2 cm diameter sescila, te lidhura me nje kordon te holle dhe te bute dhe me nje unaze ne fund.

Gogolinat jane ideale per edhe per stimulim vaginal, edhe per stimulim anal.

Unaza ne fund ndihmon per ti terhequr jashte gogolinat. Ky produkt eshte i lehte per tu pastruar dhe praktik.

Per me shume kenaqesi gjate perdorimit, ju rekomandojme te perdorni edhe lubrifikant.

Materiali: PVC, Poliester, (pa phthalate)

Diametri: 2 cm

Gjatesia: 30 cm

Reviews

Write a review

Gogolina Lejla Bestseller 4 Pleasure Pearls Violet

Gogolina Lejla Bestseller 4 Pleasure Pearls Violet

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori