E re Vibrator Klasik I Zi Small Classic Vibe 14 cm Shiko me te madhe

Vibrator Klasik I Zi Small Classic Vibe 14 cm

EF0570

1 890 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Nje vibrator klasik 14 cm i gjate, me diameter 2.5 cm.

Merreni me vete kudo dhe kenaqni veten kurdo! Ngjyre i zi, elegant, i thjeshte, perfekt per te qene "vibratori i pare".

Me nje siperfaqe te ideuar per penetrim te lehte, eshte gjithmone i gatshem tju kenaqi dhe do te kthehet ne nje shoqerues te pandare ne çdo vend ku mund te shkoni.

Bateri: 1 x AA (nuk jane te perfshira ne paketim)

Gjatesia: 14 cm

Penetrimi: 11.5 cm

Diametri: 2.5 cm

Materiali: ABS

Reviews

Write a review

Vibrator Klasik I Zi Small Classic Vibe 14 cm

Vibrator Klasik I Zi Small Classic Vibe 14 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori