E re Vibrator 2ne1 Per Penetrim Te Dyfishte Vibro Vac-U-Lock Double Penetrator Realist 16.5 cm Shiko me te madhe

Vibrator Per Penetrim Te Dyfishte Vac-U-Lock Realist 16.5 cm

EF0554

5 890 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Kur vetem 1 nuk mjafton, penetruesi i dyfishte eshte ai qe te ploteson! Vibrator 2 ne 1 per penetrim dhe kenaqesi te dyfishte.

Mund ta perdorni me vibrim ose jo, sipas deshires.

Materiale: ABS, PVC

Gjatesia: 16.5 cm dhe 15 cm

Diametri: 3.2 dhe 2 cm

Penetrimi: 13.2 cm dhe 11.7 cm

Baterite: 2 x AA (nuk jane te perfshira)

Prodhuar ne Amerike.

Reviews

Write a review

Vibrator Per Penetrim Te Dyfishte Vac-U-Lock Realist 16.5 cm

Vibrator Per Penetrim Te Dyfishte Vac-U-Lock Realist 16.5 cm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori