Këllëf Penisi Timeless

A-000922

1 300 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Një këllëf fallik është një instrument që shton trashësinë e penisit dhe forcon ngritjen e tij. Ai është një mbështjellje e veçantë për stimulimin e zonës G, falë formës së lakuar të dizajnuar për të stimuluar muret e brendshme vaginale.

  •   Për çfarë shërben?

Fleksibiliteti dhe zgjerimi i këllëfit G-spot janë të dizajnuara për t'u përshtatur në mënyrë të përkryer me çdo penis, duke ndihmuar në shtimin e madhësisë së tij për ta bërë marrëdhënien seksuale më të kënaqshëm. Për më tepër, maja e lakuar do të gjejë pikën G dhe do ta përkëdhelë derisa të cmendet nga kënaqësia!

Reviews

Write a review

Këllëf Penisi Timeless

Këllëf Penisi Timeless

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori