Dildo Real Brown 6

A-001428

3 700 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

I shkëlqyer në ngjyrën e tij realiste dhe të detajuar për t'ju dhuruar një nate të vërtetë pasioni. Boshti i tij i fortë, venat e theksuara, testikujt dhe koka imponuese do t'ju bëjë të kënaqeni me një kënaqësi të veçantë. Zona e thithjes në bazament ju jep mundësinë e një mijë pozicioneve të mundshme, madje edhe pa duar. Pa phthalate dhe latex, produkt antialergjik.

   

Reviews

Write a review

Dildo Real Brown 6

Dildo Real Brown 6

Diametri: 4 CM

Gjatësia: 17 CM

Penetrimi: 11.5 CM

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori