Unazë Vibruese - Trinity Vibes Flippher C

A-001601

1 400 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Kjo është një unazë vibruese për meshkuj me funksion të dyfishtë, nga njëra anë zgjat ereksionin dhe në anën tjetër, me fundin e saj në formën e një delfini, stimulon klitorisin e partneres. Kjo unazë është nga material ngjyrë rozë dhe transparente, është një unazë mashkullore e aftë për të nxitur orgazmën në një mënyrë unike! Tani ju mund të kapërceni dallgët e kënaqësisë së pastër, ashtu si një delfin, me këtë unazë të re dhe mjaft emocionuese. Projektuar për të stimuluar të dy gjinitë, funksionaliteti i saj është i thjeshtë dhe i drejtpërdrejtë, ndërsa unaza e ndihmon të zgjazë ereksionin e penisit, hunda e delfinit ka për qëllim të stimulojë partneren në një nga pikat e saj më të ndjeshme erotike, që është, klitorisi. Materiali me të cilin është bërë, prej pelte butë TPR, e bën atë një unazë të butë dhe të rehatshme, që ta vishni sa herë që dëshironi. Duke ofruar një përzgjedhje, Trinity Vibes është një linjë e produkteve që ofron një mundësi sensuale zgjedhjeje të lodrave erotike me qëllim përmirësimin e përvojave seksuale në cift.

Reviews

Write a review

Unazë Vibruese - Trinity Vibes Flippher C

Unazë Vibruese - Trinity Vibes Flippher C

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori