KIT FETISH BEGINNER'S CUFFS

A-002060

3 000 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: poliestër, lëkurë, metal

Ngjyra: e zezë

 

PËRSHKRIMI

Dhurojini vetes pak kënaqësi trasgresive dhe emocionuese në lojrat tuaja erotike ... Merrni kënaqësi nga kiti fetish i Fillestarëve në lëkurë të zezë me një stil agresiv, me kapqese metalike dhe të bashkuara me një zinxhir argjendi, të kombinuara me një maskë intriguese të zezë ... Aksesor thelbësor për lojëra fetish që keni ëndërruar me partnerin tuaj!

Reviews

Write a review

KIT FETISH BEGINNER'S CUFFS

KIT FETISH BEGINNER'S CUFFS

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori