VIBRATOR REALIST REAL RAPTURE “8

A-002044

4 600 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: PVC

Ngjyra: Mishi (E Bardhë)

Diametri: 5,4 CM

Gjatësia: 23 CM

Penetrimi: 17 cm

Bateritë: 2xAA (nuk përfshihen)

Vibrim: Po

Vibratori “Passion i zjarrtë”, në sajë të madhësisë së tij imponuese dhe damarëve të prekshëm, do të bëjë që ju të kaloni orë të paharrueshme, të vrullshme dhe të paimagjinueshme. Kjo do t'ju bëjë të zbuloni ndjesi të reja me motorin e tij të fuqishëm me intensitet të rregullueshëm përmes kontrollit me prekje të butë. Kupa e fortë e thithjes do t'ju japë mundësinë ta provoni në pozicione të ndryshme. Pa Phthalate dhe latex, produkt antialergjik.

Reviews

Write a review

VIBRATOR REALIST REAL RAPTURE “8

VIBRATOR REALIST REAL RAPTURE “8

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori