Vibrator Push It

A-002326

6 990 Lekë

Me shume informacion

Vibrator me vibrim dhe levizje para-mbrapa.

Gjatesia totale: 27.5 cm, Ø  4 cm.

Gjatesia e vibratorit 19 cm.

Vibrimi dhe levizja para-mbrapa te kontrollueshme me butona te vecante me 5 nivele.

Materiali: TPE.

Reviews

Write a review

Vibrator Push It

Vibrator Push It

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori