VIBRATORI REALIST KING COCK

A-002521

4 300 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

DETAJE

Materiali: PVC, ABS

Ngjyra: LËKURË NATYRALE

Diametri: 3.8 CM

Gjatësia: 16.5 CM

Penetrimi: 12.7 cm

Bateritë: 1 X AA nuk përfshihen

Dridhje: PO

 

PËRSHKRIMI

Vibratori King Cock Ereksion Vibrues është një vibrator realist me karakteristika unike, me venat shumë reale dhe tepër emocionuese, të bëra nga material PVC i butë pa phthalate dhe latex. Nëse jeni duke kërkuar për një atmosferë realiste dhe gjithmonë të gatshëm për veprim, Vibratori King Cock është zgjedhja perfekte për të arritur kënaqësinë maksimale! Ai është prodhuar në Amerikë dhe përmban një vibrator të fuqishëm me shumë shpejtësi, në gjendje t'ju ofrojë emocione të jashtëzakonshme. Është një vibrator i sigurt në gjendje t’ju ofrojë ndjesi reale në trupin tuaj shumë të ngjashëm me realitetin! Këshillohet që ta provoni në dush për të transformuar kohën tuaj të banjës në një moment të kënaqësisë ekstreme, natyrore dhe realiste. King Cock është bërë një nga markat kryesore në prodhimin e vibratorëve realë në sajë të materiali të tij të cilësisë së lartë, superrealiste, të prodhuar nga amerikanët. Vibratorët realë “Mbreti i Penisit” janë mjaft të shitur në në treg, në të gjithë botën! Çdo venë, dammar dhe kokë është tërësisht e punuar me dorë me një vëmendje tërësisht të detajuar, për të ju dhënë përvojën më realiste të mundshme. Vibratori është fleksibël për t’u përshtatur me konturet e trupit tuaj dhe me një motor të fuqishëm.

Reviews

Write a review

VIBRATORI REALIST KING COCK

VIBRATORI REALIST KING COCK

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori