MËNGË SHUMËFUNKSIONALE BLACK INCEPTION

A-002510

4 800 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: TPE

Ngjyra: E ZEZË

Diametri: 6,3 CM

Gjatësia: 18,4 CM

Penetrimi: 15,2 CM

 

PËRSHKRIMI

 

Përdorimi për vibratorët:

Black Inception është një Mëngë Shumëfunksionale që mund të shtojë një gjatësi, trashësi dhe butësi shtesë në lodrën tuaj të preferuar seksuale. Përdoreni këtë këllëf, të zbrazët nga brenda, që të vishni lodrat e preferuara të seksit me emocione të reja duke dyfishuar potencialin e vibratorit tuaj edhe për seancat solo.

Përdormi për penisin:

Për më tepër, përdorimi i tij e bën përvojën me lodrën tuaj më higjienike dhe të pastër. Në brendësi mënga është e tillë që të mund të pasurojnë stimulimin tuaj nëse e vishni në penis, për të rritur trashësinë dhe zgjatjen e ereksionit dhe kënaqesisë seksuale. Penisi juaj do të rrëshqasë lehtë brenda, në sajë të materialit të butë duke qëndruar fort në vend. Pjesa fundore e sipërme është e mbyllur, për stimulim dhe kontroll më të madh të ereksionit.

I bërë material elastik, fleksibël TPE për një përvojë finale gjatë seksit anal.

Reviews

Write a review

MËNGË SHUMËFUNKSIONALE BLACK INCEPTION

MËNGË SHUMËFUNKSIONALE BLACK INCEPTION

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori