RRIP PENIS I DYFISHTË STRAP ON

A-002508

4 900 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: LËKURË EKO, SILIKON

Ngjyra: E KUQE

Diametri: 3,5 CM

Gjatësia: 14,5 CM

Stimulim: Anal, vaginal

Adresuar: për mashkkulin, femrën, lojën në cift

 

PËRSHKRIMI

 

Çfarë është ajo?

Rripi penis i dyfishtë, i projektuar për shkëmbime intriguese të roleve ku burri merr vendin e saj gjatë seksit ose për marrëdhënie intime mes vetëm mes femrave! Ju mund të depërtoni në partnerin tuaj dhe në të njëjtën kohë të kënaqeni duke e futur pensin e dytë në zonat tuaja erogjene.

Për çfarë shërben ajo?

Dopio penis për kënaqësi të dyfishtë! Ndërsa shijoni ndjenjën dehëse të penisit brenda jush, mund të penetroni partnerin tuaj. Të dy do të stimuloheni, do të përjetoni gëzimin e orgazmës së bashku! Rripi i butë në lëkurë është delikat në prekje, ai mund të rregullohet dhe të veshet në madhësi të ndryshme!

Si ta përdorni?

Gjeni madhësinë e duhur të rripit dhe visheni atë, mund të përshtatet lehtësisht. Shijoni penetrimin brenda jush e penisit më të vogël (8 cm në gjatësi dhe 2.5 në diametër). Filloni të depërtoni në partnerin tuaj, ne gjithmonë rekomandojmë përdorimin e lubrifikantëve para çdo raporti. Ndani ndjenjën e depërtimit të dyfishtë dhe shpërthimin e kënaqësisë që mund t'i jepni njëri-tjetrit.

Reviews

Write a review

RRIP PENIS I DYFISHTË STRAP ON

RRIP PENIS I DYFISHTË STRAP ON

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori