MORSETË FETISH FANTASY ME GOGËL SILIKONI

A-003366

3 900 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Silikon

Ngjyra: e kuqe

Përkushtuar: Për çiftin

 

Është një instrument fetish plotësisht i sigurt dhe pa ftalat që plotëson dëshirën e duhur fetish të dominimit seksual, duke i bërë të mundshme lojërat tuaja shtrënguese. E përfshirë në paketë është një maskë e zezë.

 

Për të shtuar një atmosferë intriguese në marrëdhënien seksuale, duke ju lejuar t’i jepni kënaqësi partnerit tuaj falë shijes transgresive të kafshimit të silikonit.

 

Reviews

Write a review

MORSETË FETISH FANTASY ME GOGËL SILIKONI

MORSETË FETISH FANTASY ME GOGËL SILIKONI

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori