RRIP I RREGULLUESHËM STRAP-ON (I KUQ)

A-003490

4 300 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Eko-lëkure, Silikoni Ngjyra: e kuqe Gjatësia: 12.5 cm Diametri: 3.5 cm Përkushtuar: Për çiftin, për marrëdhënie femër-femër Stimulimi: Anal, Vaginal   Çfarë është? Kënaqeni dëshirën tuaj për shkëmbime të roleve me këtë markë elegante Toyz4Lovers Strap-On, lëreni femrën t’ju komandojë! Gjithashtu ideal për momente intime vetëm mes grave, rripi është lehtësisht i rregullueshëm dhe mund të vishet nga çdo lloj partneri. Fallusi ishte krijuar që t’i përmbahet në mënyrë të përsosur linjave të trupit dhe të arrijë lehtësisht zonat intime të dëshiruara..  Për cfarë shërben? Për shkëmbime intriguese të roleve në çift ose për marrëdhënie intime midis grave. Ideale në formën dhe madhësinë e tij, praktike në përdorim. Ngjyra tërheqëse dhe material i butë në prekje. Një ide fantastike në momentet tuaja sekrete intime, Toyz4Lovers është një garanci në sektorin e produkteve sex-toys.  Si përdoret? Gjeni madhësinë e duhur të rripit dhe visheni, mund të rregullohet lehtësisht. Lëreni që phallus të rrëshqasë në pjesët intime të dëshiruara të partnerit tuaj e më pas filloni të depërtoni, ju rekomandojmë gjithmonë përdorimin e lubrifikantëve përpara çdo marrëdhënieje seksuale. Lehtë për tu pastruar nën ujë të rrjedhshëm ose pastrues të veçantë lodrash.

Reviews

Write a review

RRIP I RREGULLUESHËM STRAP-ON (I KUQ)

RRIP I RREGULLUESHËM STRAP-ON (I KUQ)

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori