BESTSELLER - PLUG ANAL VIBRUES KRISTAL

A-003497

2 800 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: PVC

Ngjyra: trasparente

Gjatësia: 11.5 cm

Diametri: 3 cm

 

PËRSHKRIMI

Plug vibrues kristalështë versioni anal i linjës tashmë të famshme Jelly phallus të prodhuar nga Toyz4Lovers. Ky produkt është krijuar posaçërisht për depërtim të rehatshëm dhe të sigurt anal. Në fakt, të gjitha produktet Toyz4Lovers janë pa ftalate dhe prodhohen nga materiale me cilësi të lartë. Kjo Ai  është i rehatshëm për prekjen, falë materialit në xhel rozë. Ajo ka një dridhje me shumë shpejtësi, një majë të rrumbullakosur dhe një trup që butësisht zgjerohet drejt bazës dhe që nuk lejon që ajo të rrëshqasë shumë thellë.

Reviews

Write a review

BESTSELLER - PLUG ANAL VIBRUES KRISTAL

BESTSELLER - PLUG ANAL VIBRUES KRISTAL

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori