VIBRUES ANAL QË ZGJEROHET

A-003501

2 600 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Silikon

Ngjyra: E zezë

Gjatësia: 10 cm

Diametri: 4 cm

Dridhja: Po Multiprogram

Bateria: 3xLR44 / A76 inc.

Dedikuar: Për femrën, Për mashkullin

Stimulimi: Anal

Karakteristikat: Prekje e butë, pa ftalat

 

Është një vibrues anale me mini vibe, në gjendje të dridhet me një intensitet që është seksi dhe trasgresiv në të njëjtën kohë. I bërë nga silikoni i butë me cilësi të lartë, ai mund t'ju mahnisë me kënaqësi me pulsimet e fuqishme dhe emocionuese.

 

Të kesh stimulime anale dhe një kënaqësi të papërshkrueshme. Kur skajet e ndezura bashkohen, ato formojnë një trup të vetëm konik që mund të futet lehtësisht në zonën anale. Pasi brenda mund të përjetoni ndjesinë e zgjerimit nga dy skajet që lihen të lirë, duke mbushur anusin dhe duke ju dhënë dridhje jashtëzakonisht të këndshme.

 

Produkti është i lehtë për t’u përdorur, dhe ju mund të luani në mënyrë të sigurt. Thjesht futeni atë në zonën anale, mbase duke e ndihmuar me një lubrifikant. Forma e tij unike thjeshton dhe i bën të këndshëm depërtimet. Mos harroni të pastroni gjithmonë lodrën e seksit pas çdo përdorimi, me sapun dhe ujë ose me një pastrues specifik të lodrave. Punon me tre bateri LR44.

 

Reviews

Write a review

VIBRUES ANAL QË ZGJEROHET

VIBRUES ANAL QË ZGJEROHET

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori