Bestseller – MENGË ZGJATUES PENISI Shiko me te madhe

Bestseller – MENGË ZGJATUES PENISI

A-003510

1 600 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Latex

Ngjyra: Lëkurë natyrale e bardhë

Dedikuar: Për mashkullin

 

PËRSHKRIMI

Mënga zgjatuese penisi në material latex me ngjyrë mishi që do të rrisë gjatësinë e penisit tuaj deri në 7 cm! E aftë të përshtatet me përmasat tuaja, ai do të kryejë funksionin e tij me diskrecion ekstrem falë vetive reale të prekjes dhe depërtimit. E lehtë për tu pastruar dhe veshur, do të jetë një ndihmë e vlefshme sa herë që dëshironi!

Reviews

Write a review

Bestseller – MENGË ZGJATUES PENISI

Bestseller – MENGË ZGJATUES PENISI

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori