UNAZË PENSISI VIBRUESE “MJESHTRI I EREKSIONIT”

A-003514

1 900 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Tpe

Ngjyra: E zezë

Dridhja: Po

 

PËRSHKRIMI

Unazë vibruese jashtëzakonisht fleksibël me mini-vibrator shumë të lehtë dhe që hiqet. Shërben për të vonuar ejakulimin, fuqizon ereksionin dhe stimulon klitorisin ose anusin e partnerit.

Reviews

Write a review

UNAZË PENSISI VIBRUESE “MJESHTRI I EREKSIONIT”

UNAZË PENSISI VIBRUESE “MJESHTRI I EREKSIONIT”

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori