SET VIBRATORËSH PËR FILLESTARË

A-003516

7 600 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: PVC

Ngjyra: Mishi (e bardhë)

Gjatësia: 18 cm

 

PËRSHKRIMI

Kompletet kanë qenë gjithmonë një mjet efektiv që plotësojnë nevojat e më shumë njerëzve. Kompleti përbëhet nga 5 dildo prej gome të butë. Secila përmban karakteristikat dhe veçoritë e një penisi vibrues të vërtetë. Ideale për ata që vetëm tani zbulojnë botën e vetë-stimulimit, për efektivitetin dhe thjeshtësinë dhe kujdesin e materialeve pa ftalate.

Reviews

Write a review

SET VIBRATORËSH PËR FILLESTARË

SET VIBRATORËSH PËR FILLESTARË

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori