Dildo Real Rapture FLESH 6.5”

A-003977

3 500 Lekë

Me shume informacion

Materiali: pvc

Ngjyra: e bardhë natyrale

Gjatësia: 19 cm

Diametër: 4 cm

Dedikuar: për fermrën

Stimulimi: vaginal

Vetitë: Me gotë thithëse

 

Real Rapture Flesh 6.5" nga Toyz4Lovers është një dildo me një formë realiste e bërë nga material pvc në ngjyrë lëkure të bardhë, duke përfshirë venat, kokën, testikujt dhe gotën e thithjes në bazë. Ai është i butë dhe delikat ndaj prekjes, por me trup të plotë dhe të fuqishëm do t'ju ndihmojë të relaksoheni me thjeshtësi. Me të ju do të argëtoheni duke kërkuar kënaqësi maksimale dhe në një qëllim përfundimtar, ekstazën.

 

Si përdoret?

Përdorni gjithmonë një lubrifikant me bazë uji, për shembull, për të mos dëmtuar materialin e lodrave seksuale. Përhapni lubrifikantin përgjatë gjithë boshtit për depërtim më të rehatshëm, të këndshëm dhe emocionues. Ju gjithashtu mund të përdorni prezervativë, në këtë rast lubrifikanti duhet të shpërndahet direkt në prezervativ. Duke përdorur prezervativ ju keni rezultatin e dyfishtë të higjenës maksimale ndërsa lejoni një pastrim shumë më të lehtë të lodrës seksi. Sidoqoftë, pas çdo përdorimi, mos harroni ta pastronii gjithmonë atë. Baza e thithjes (filxhan thithje) e përsosur për çifte ose për të luajtur vetëm. Një këshillë: përpiquni të depërtoni gradualisht, së pari të luani me pjesën e jashtme të vaginës dhe më pas të futeni brenda, pak nga pak.

Reviews

Write a review

Dildo Real Rapture FLESH 6.5”

Dildo Real Rapture FLESH 6.5”

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori