Dildo Real Rapture Jelly Earth Flower 6,5”

A-003983

4 000 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: pvc

Ngjyra rozë

Gjatësia: 19 cm

Diametër: 4 cm

Dedikuar: për fermrën

Stimulimi: vaginal

 

Jelly Earth Rapture Flower Flower 6.5 "nga Toyz4Lovers është një dildo me një formë realiste e bërë nga material xhel në ngjyrë rozë transparente, duke përfshirë venat, kokën, testikujt dhe gotën e thithjes në bazë. Jelly Earth është e butë dhe delikat ndaj prekjes, por me trup të plotë, fleksibël, do t'ju ndihmojë të relaksoheni me thjeshtësi dhe do të ndjeheni si një lule mes luleve. Me të ju do të argëtoheni duke kërkuar kënaqësi maksimale dhe në një qëllim përfundimtar, ekstazën.

Reviews

Write a review

Dildo Real Rapture Jelly Earth Flower 6,5”

Dildo Real Rapture Jelly Earth Flower 6,5”

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori