Penis ejakulues (me derdhje) REBEL SHOOT OFF Shiko me te madhe

Penis ejakulues (me derdhje) REBEL SHOOT OFF

A-003984

4 000 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: PVC

Ngjyra:  Lëkurë e bardhë natyrore

Gjatësia: 21 cm

 

REBEL SHOOT OFF është një penis i veçantë me detaje realiste të dukshme, me një glans të theksuar dhe venat në trup, e cila megjithatë ka një veçanti vërtet tërheqëse në krahasim me dildot e zakonshëm ... Në fakt dildo është në gjendje të aspirojë çdo lëng dhe pastaj ta spërkasë duke imituar një derdhje të vërtetë! Bërë nga material fleksibël dhe pa ftalat.

Për përdorim ne rekomandojmë kombinimin me një lubrifikant.

Reviews

Write a review

Penis ejakulues (me derdhje) REBEL SHOOT OFF

Penis ejakulues (me derdhje) REBEL SHOOT OFF

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori