Mëngë vibruese penisi "Timeless Real Lover"

A-004013

3 900 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Abs, Tpe

Ngjyra: transparente

Gjatësia: 23 cm

Diametri: 5.2 cm

Dridhja: Po 1 Shpejtësi

I papërshkueshëm nga uji: Po

Bateri: 3xLR44 / A76 inc.

Dedikuar: Për fermën, Për ciftin

Stimulimi: klitor, Vaginë

 

Padyshim që mënga Lover Real Timeless Real është mjaft e rehatshme për penisin tuaj, e krijuar për t’i dhënë partnerit tuaj kënaqësinë maksimale përmes dimensioneve më bujare. Por Real Lover ka disa veçori që e bëjnë atë edhe më shumë të vecantë: paraqitjen shumë realiste, me shumë vena, glans (kokë) të fortë, një vibrator dhe mbi të gjitha një stimulues lepuri klitoral. Me pak fjalë: një makinë lufte e kënaqësisë!

 

Visheni atë dhe do të keni në dorë një "mjeshtër" kënaqësie prej 23 centimetrash të gjatë: depërtojeni atë me të gjithë diametrin tuaj mbi 5 centimetra, shtyni kokën e penisit tuaj deri në fund, lëreni të ndjejë soliditetin e saj, ndizni vibrimin dhe ngacmoni klitorin derisa të shpërthejë!

 

Si përdoret?

Pasi të keni larë dhe lubrifikuar produktin brenda, visheni atë në penis dhe filloni marrëdhënien. Ndizni dridhjen sipas dëshirës. Në fund të çdo përdorimi këshillohet pastrimi i lodrës me një pastrues specifik anti-bakterial për lodrat seksi.

Reviews

Write a review

Mëngë vibruese penisi "Timeless Real Lover"

Mëngë vibruese penisi "Timeless Real Lover"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori