Vibrator Virgo "virgjëresha"

A-004014

3 500 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Silikon

Ngjyra: Rozë

Gjatësia: 19 cm

Diametri: 3.5 cm

Dridhje: Po; 1 Program, 1 Shpejtësi

I papërshkueshëm nga uji: Po

Bateria: 3xLR44 / A76 inc.

Dedikuar: Për femrën

Stimulimi: Vaginal

 

Vibratori Virgo është një vibrator jashtëzakonisht i gjithanshëm që do t'ju japë momente të papërsëritshme të kënaqësisë! Vibro Virgjëresha është e pajisur me dridhje të fuqishme që do t'ju japin stimulime unike dhe në zona erogjene që nuk janë provuar kurrë më parë.

 

Fundi i dyfishtë i tij me një formë "V" lejon që të përdoret në mënyra të ndryshme: mbi klitor, vetëm për përdorim të jashtëm, për një depërtim të vetëm ose të dyfishtë ose dhe për të shtrydhur thithkat.

 

Si përdoret?

Mund ta përdorni në disa variante: për prekje të jashtme ose në brendësi të vaginës;  për të mos përmendur zona të tjera erogjene. E bërë me material prej silikoni me ngjyrë, pa ftalat dhe hipoallergjik, mund të kombinoni përdorimin e një lubrifikanti me bazë uji, mos harroni të pastroni gjithmonë lodrën e seksit pas çdo përdorimi.

 

Reviews

Write a review

Vibrator Virgo "virgjëresha"

Vibrator Virgo "virgjëresha"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori