Stimulues klitori "Vanity"

A-004015

4 200 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Abs, PVC

Ngjyra: E Zezë, e Kuqe

Gjatësia: 11 cm

Diametri: 2 cm

Dridhja: Po; 1 Shpejtësi

I papërshkueshëm nga uji: Po

Dedikuar: Për femrën

Stimulimi: klitor, Vaginë

 

Stimulator klitoral në formën e një buzëkuq. Pamja e tij nuk do të ngjall dyshime midis atyre që janë përreth jush, vetëm ju do të jeni të vetëdijshëm për sekretin tuaj! Cdo grua ka make-up në çantën e saj për pak prekje gjatë ditës, ky është “mashtrimi” më i mirë që mund të keni me vete! Pulsimet e tij do të masazhojnë pjesët tuaja intime dhe do të stimulojnë klitorisin derisa të arrihet orgazma! Praktik dhe i butë në material, për ta mbajtur gjithmonë me vete e për ta përdorur sa herë të dëshironi.

 

Si përdoret?

Hiqeni kapakun e buzëkuqit, ndizeni atë dhe do të kthehet në një shkop magjik kënaqësie. Prekni pjesët tuaja intime duke u përqëndruar në zonat që ju pëlqejnë më shumë dhe mos u shqetësoni për privatësinë tuaj pasi ky stimulues është shumë i heshtur!

 

Reviews

Write a review

Stimulues klitori "Vanity"

Stimulues klitori "Vanity"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori