Plug anal "Zemra e cmuar"

A-004021

2 100 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Alumin

Ngjyra: transparente

Gjatësia: 8 cm

Diametri: 3.5 cm

Dedikuar: Për femrën, Për mashkull

Stimulimi: Anal

 

Çfarë është?

"Zemra e cmuar"është një plug anal në materal alumini me një "gur" në formën e një zemre shumëngjyrëshe, të vendosur në bazë. Pasi të futet në anus, "guri" do të mbetet jashtë, duke e veshur pjesën tuaj të pasme me elegancë dhe sensualitet.

 

Për cfarë shërben?

Nëse pëlqeni kënaqësitë e seksit anal dhe gjithashtu dëshironi përdormin e rafinuar të metaleve,  atëherë Plug Jewel Heart është gjithçka që ju nevojitet. Heart Jewel Plug është ai që ju duhet për kënaqësitë e anës tuaj B si dhe t'i shijoni plotësisht ato.

 

Si përdoret?

Përdorimi i tij është jashtëzakonisht i përshtatshëm dhe intuitiv. Duke qenë plotësisht i lëmuar ai lejon një futje anale fluide, ndërsa forma e tij klasike siguron qëndrueshmëri brenda anusit, për sa kohë që dëshironi. Ne ju rekomandojmë ta përdorni në kombinim me një lubrifikant, duke mbajtur mend të pastroni pligun me sapun dhe ujë ose me një pastrues specifik pas çdo përdorimi.

 

Reviews

Write a review

Plug anal "Zemra e cmuar"

Plug anal "Zemra e cmuar"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori