E re Plug anal Rocco (i vogël) Shiko me te madhe

Plug anal Rocco (i vogël)

A-004022

3 200 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Silikon

Ngjyra: E zezë

Gjatësia: 10 cm

Diametri: 3 cm

 

 

PËRSHKRIMI

 

ROCCO ANAL PLUG SMALL është një produkt i linjës së lodrave të seksit Roco Siffredi. Me një diametër maksimal prej 3 cm dhe një depërtim maksimal prej 7.8 cm, ROCCO ANAL PLUG SMALL ka një trup të butë që lehtëson depërtimin, një formë që premton ndjesi shtesë dhe një qafë të ngushtë, e cila lejon muskujt tuaj ta mbështjellin atë duke e mbajtur brenda.

Dizajni ergonomik i bazës siguron që ai të mos rrëshqasë shumë thellë. Falë bazamentit të tij me thithje,  plugu të fiksohet në çdo sipërfaqe të sheshtë.

Reviews

Write a review

Plug anal Rocco (i vogël)

Plug anal Rocco (i vogël)

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori