Dildo e dyfishtë ROCCO strap-on

A-004023

3 700 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Silikon

Ngjyra: E zezë

Gjatësia: 15 cm

Diametri: 2.6 cm

 

PËRSHKRIMI

STRAP-ON PUSSY ROCCO është një produkt i linjës së lodravë Roxo Siffredi. Rripi i dyfishtë ROCCO STRAP-ON PUSSY ju lejon të përjetoni emocionin e depërtimit të dyfishtë pa përfshirë një partner tjetër! Unaza e sipërme e bërë nga material silikoni, futet rreth penisit tuaj duke rritur fuqinë e ereksionit ndërsa unaza më e madhe poshtë përmbledh testikujt për të vonuar derdhjen. Dildo ka një majë të butë që lehtëson depërtimin, plotësisht i lëmuar, ideal për përdorim vaginal por jo vetëm ... Si dhe i fortë  mjaftueshëm për të mos u përkulur gjatë depërtimit, por në të njëjtën kohë i këndshëm për prekjen.

Reviews

Write a review

Dildo e dyfishtë ROCCO strap-on

Dildo e dyfishtë ROCCO strap-on

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori