E re Dildo realist King Cock "7 Shiko me te madhe

Dildo realist King Cock "7

A-004028

5 000 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: PVC

Gjatësia: 20.5 cm

Diametri: 4.3 cm

 

PËRSHKRIMI

Dildo realist në material Pvc, pa ftalat, me bazament me thithje, glans (majë) të theksuar dhe i pajtueshëm me rripin për strap-on.

 

Reviews

Write a review

Dildo realist King Cock "7

Dildo realist King Cock "7

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori