Mëngë penisi " lëkura natyrale"

A-004029

3 200 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Tpr

Ngjyra: Lëkurë natyrale e bardhë

Gjatësia: 15.5 cm

 

PËRSHKRIMI

Mënga e penisit Skin Penis Sleeve është e ndryshme nga të tjerat pasi në fakt është jashtëzakonisht realiste për të rritur përmasat tuaja pa humbur ndjesitë tuaja realiste! Glans (maja) e theksuar me kujdesjen edhe për detajet më të imta ndihmohet nga një trup me damarë tipikë të një penisi të vërtetë. Në material Tpr, pa ftalate, do të përshtatet në mënyrë të përsosur dhe lehtësisht në penisin tuaj dhe mund të vishet duke rritur gjatësinë tuaj me 3 cm. Diametri i jashtëm: 4 cm.

 

Reviews

Write a review

Mëngë penisi " lëkura natyrale"

Mëngë penisi " lëkura natyrale"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori