Mëngë zgjatuese penisi Shiko me te madhe

Mëngë zgjatuese penisi

A-004030

4 300 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Tpe

Gjatësia: 22 cm

Diametri: 4.5 cm

 

PËRSHKRIMI

Jepini partnerit tuaj një kënaqësi të ndryshme, për të përjetuar një përvojë të re gjatë marrëdhëies intime me ju, jepini vetes një stimulim që nuk keni përjetuar kurrë më parë! Kjo mëngë ju jep të gjitha këto! Falë elasticitetit, butësisë dhe transparencës, do t'ju lejojë që ta vishni pa probleme dhe falë zgjatimeve të saj ajo stimulon zonat erogjene të partnerit që nuk janë prekur kurrë më parë.

 

Si ta përdorni? Pasi ta keni larë dhe lubrifikuar produktin nga brenda, visheni duke e vendosur atë në penis dhe filloni marrëdhënien seksuale.

 

Reviews

Write a review

Mëngë zgjatuese penisi

Mëngë zgjatuese penisi

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori