Penis strap on lock load

A-004591

6 100 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Lëkurë, Pvc

Ngjyra: E zezë, lëkure natyrale e bardhë

Gjatësia: 16.5 cm

Diametri: 4.5 cm

Përkushtuar: Për çiftin, për femren dhe mashkullin

Stimulimi: Anal, Vaginal

 

PËRSHKRIMI

Penis me një rrip lëkure, elastik, të rehatshëm dhe rezistent, do të jetë shoqëruesi i lojërave tuaja më ekstreme. Mbërthecja e fortë do t'ju lejojë të mbani fort penisin realist gjatë shtytjes së kënaqësisë suaj. Përveç kësaj, venat e tij veçanërisht të theksuara dhe glansi shumë i spikatur do të stimulojnë per kenaqesi ne nivele te larta partnerin/en tuaj

Reviews

Write a review

Penis strap on lock load

Penis strap on lock load

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori