Vibrator anal 'insider pearls" Shiko me te madhe

Vibrator anal 'insider pearls"

A-004627

4 100 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: silikon

Gjatësia: 11.5 cm

Diametri: 3 cm

Dridhja: Po 1 Shpejtësi

I papërshkueshëm nga uji: Po

Bateria: 3xLR44 / A76 inc.

Dedikuar: Për mashkullin

Stimulimi: Anal, Prostata

 

Vibrator anal specifik për pikën P (Prostata). E bërë nga silikoni me cilësi të lartë, fleksibël dhe i riksarikueshem, ju lejon të provoni kënaqësi duke stimuluar zonën erogjene anale, perineun dhe prostatën. Perlat do të stimulojnë të gjitha pikat ideale të brendshme për të shnderruar një dridhje të heshtur të aftë për të siguruar spazma të kënaqësisë së pakushtëzuar.

 

Si perdoret?

Produkti është i lehtë për t’u përdorur. Thjesht futeni në zonën anale, me ndihmën e një lubrifikanti me bazë uji, për të shmangur përdorimin me lubrifikant silikoni sepse mund të dëmtojë materialin. Shtypni butonin dhe e gjitha që mbetet është të shijosh! Mos harroni të pastroni gjithmonë lodrën e seksit pas çdo përdorimi, me sapun dhe ujë ose me një pastrues specifik të lodrave.

Punon me tre bateri LR44.

Reviews

Write a review

Vibrator anal 'insider pearls"

Vibrator anal 'insider pearls"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori