Vibrator anal "insider wave" Shiko me te madhe

Vibrator anal "insider wave"

A-004628

4 100 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: silikon

Gjatësia: 14.5 cm

Diametri: 2.9 cm

Dridhja: Po 1 Shpejtësi

I papërshkueshëm nga uji: Po

Bateria: 3xLR44 / A76 inc.

Dedikuar: Për mashkullin

Stimulimi: Anal, Prostata

 

Mos e kufizoni më dëshirën tuaj për kënaqësi anale! Insajderi do t'ju bëjë të shpërtheni nga kënaqësia permes një masazhi të thellë të prostatës, me dridhje me disa shpejtesi, pergatitur me silikon të një cilësie të lartë. Koka me maje dhe linja e tij unike do të siguroje spazma të kënaqësisë së pakushtëzuar. Kësaj i duhet shtuar edhe stimulimi i skajit tjetër, i cili mbetet i jashtëm dhe që vjen për të ushtruar më shumë presion të kënaqshëm në perineum.

 

Vibrator anal specifik për pikën P (Prostata). E bërë nga silikoni me cilësi të lartë, fleksibël dhe i riksarikueshem, ju lejon të provoni kënaqësi duke stimuluar zonën erogjene anale, perineun dhe prostatën.

 

Si perdoret?

Produkti është i lehtë për t’u përdorur. Thjesht futeni në zonën anale, me ndihmën e një lubrifikanti me bazë uji, për të shmangur përdorimin me lubrifikant silikoni sepse mund të dëmtojë materialin. Shtypni butonin dhe e gjitha që mbetet është të shijosh! Mos harroni të pastroni gjithmonë lodrën e seksit pas çdo përdorimi, me sapun dhe ujë ose me një pastrues specifik të lodrave.

Punon me tre bateri LR44.

Reviews

Write a review

Vibrator anal "insider wave"

Vibrator anal "insider wave"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori