ibrator anal "behind ball" Shiko me te madhe

Vibrator anal "behind ball"

A-004629

5 100 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: silikon

Ngjyra: e zezë

Gjatësia: 12cm

Diametri: 3 cm

Dridhja: Po Multiprogram

I papërshkueshëm nga uji: Po

Bateria: 1x inc RECHARGEABLE inc.

Dedikuar: Për mashkullin

Stimulimi: Anal

 

 

Vibrator anal specifik për pikën P (Prostata). E bërë nga silikoni me cilësi të lartë, fleksibël dhe i riksarikueshem, ju lejon të provoni kënaqësi duke stimuluar zonën erogjene anale, perineun dhe prostatën. Dizajni i tij ergonomik dhe kompakt paraqet sfera të madhësive graduale që shkojnë lart drejt majës së rrumbullakosur, ideale për stimulimin e brendshëm të anusit ndërsa baza masazhon perineumin nga jashtë.

 

Dizajni ergonomik dhe koka e lakuar do të kërkojnë të gjitha zonat e brendshme, një dridhje e heshtur, e aftë të shkaktojë spazma të kënaqësisë së pakushtëzuar. Rimbushës përmes USB dhe plotësisht i papërshkueshëm nga uji, për të bërë seks të shkëlqyeshëm anal edhe në dush.

 

Si perdoret?

Produkti është i lehtë për t’u përdorur. Thjesht futeni në zonën anale, me ndihmën e një lubrifikanti me bazë uji, për të shmangur përdorimin me lubrifikant silikoni sepse mund të dëmtojë materialin. Shtypni butonin dhe e gjitha që mbetet është të shijosh! Mos harroni të pastroni gjithmonë lodrën e seksit pas çdo përdorimi, me sapun dhe ujë ose me një pastrues specifik të lodrave.

Reviews

Write a review

Vibrator anal "behind ball"

Vibrator anal "behind ball"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori