Plug anal "Zemra e cmuar" i Kuq (small) Shiko me te madhe

Plug anal "Zemra e cmuar" i Kuq (small)

A-004630

2 100 Lekë

Me shume informacion

Materiali: alumin

Ngjyra: e kuqe

Gjatësia: 6 cm

Diametri: 2.5 cm

Përkushtuar: Për femren/mashkullin

Stimulimi: Anal

Për fillestarët

Heart Jewel Plug është një plug alumini anal me një xhevahir te kuq në formë zemre, e vendosur në bazë. Pasi të futet në anus, xhevahiri do të mbetet jashtë, duke veshur fundshpinën tuaj me elegancë dhe sensualitet të plotë.

 

Nëse i doni ndjesitë që mund t’ju ​​japë seksi anal dhe e pelqeni klasin dhe rafinimin e metaleve, atëherë Plug Jewel Heart është gjithçka që ju nevojitet. Në dispozicion në madhësi të ndryshme S (të vogla) M (të mesme) dhe L (të mëdha), për të mësuar anusin që të marrë gjithashtu kalibra të mëdhenj.

 

Si perdoret?

Përdorimi i tij është jashtëzakonisht i përshtatshëm dhe i lehte. Materiali me të cilin është bërë është alumini, plotësisht i lëmuar me prekjen që lejon një futje anale të plugut. Ne gjithmonë ju rekomandojmë ta përdorni atë në kombinim me një lubrifikant, duke kujtuar që te pastroni plugun me sapun dhe ujë ose me një lares specifik pas çdo përdorimi.

 

Reviews

Write a review

Plug anal "Zemra e cmuar" i Kuq (small)

Plug anal "Zemra e cmuar" i Kuq (small)

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori