E re Menge penisi "stretchy extension sleeve" Shiko me te madhe

Menge penisi "stretchy extension sleeve"

A-004647

2 100 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: silikon

Ngjyra: Vjollcë

Gjatësia: 14.5 cm

 

 

PËRSHKRIMI

Menge zgjatuese ultra fleksibël në silikoni të pastër. Pajisur me zgjatime ne silikon të butë përgjatë gjithë gjatësisë për kënaqësi maksimale. Ju mund ta vendosni atë në penis, në një vibrator ose në një gisht dhe t'i jepni frymë imagjinatës tuaj.

Për përdorim të saktë, ju rekomandojmë ta kombinoni atë me një lubrifikant.

Reviews

Write a review

Menge penisi "stretchy extension sleeve"

Menge penisi "stretchy extension sleeve"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori