Unaze penisi vibruese timeless exavibe Shiko me te madhe

Unaze penisi vibruese timeless exavibe

A-004651

2 600 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: Abs, Tpe

Ngjyra: e zezë

Gjatësia: 3.2 cm

Diametri: 2.5 cm

Dridhja: Po 1 Shpejtësi

I papërshkueshëm nga uji: Po

Bateria: 3xLR44 / A76 inc.

Përkushtuar: Për mashkull, për çiftin

Stimulimi: Klitorisi, penisi

 

Eshte një unazë penisi me një formë elegante, gjashtëkëndore, një lodër seksi e krijuar kryesisht për të rritur ngritjen dhe për të zgjatur kohëzgjatjen e derdhjes përmes një ngadalësimi të përkohshëm të qarkullimit të gjakut ne penis. Tima ExaVibe gjithashtu ka një vibrator mini të integruar me një stimulues klitoral të përfshirë, për ta bërë femren qe të shijojë edhe më thellë. Një mjet që ka përmirësuar jetën seksuale të shumë e shumë çifteve.

 

Kjo ju lejon të keni një ereksion më mbresëlënës dhe ta mbani atë për më gjatë, duke kënaqur veten dhe partneren tuaj në një depërtim më të qëndrueshëm. Trashësia e unazës do të stimulojë më tej vaginën e femres. Më në fund, dridhja do të ketë një efekt ngadalësues dhe nxitës për ju: do të masazhojë klitorin tuaj derisa të shpërthejë me orgazem!

 

Si perdoret?

Duhet të vishet në bazën e penisit për të zgjatur ereksionin, për të vonuar derdhjen dhe për të arritur një orgazëm më të plotë dhe intensive. Shtojca do të masazhojë klitorin gjatë depërtimit. Aktivizoni vibrimin sipas dëshirës. Mos harroni të pastroni gjithmonë lodrën e seksit pas çdo përdorimi.

 

Reviews

Write a review

Unaze penisi vibruese timeless exavibe

Unaze penisi vibruese timeless exavibe

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori