Unaze penisi vibruese "ovo b9 black"

A-004652

3 100 Lekë

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Me shume informacion

Materiali: silikon

Ngjyra: e zezë

Dridhja: Po          

 

PËRSHKRIMI

Unaze Vibruese penisi në silikon, pa ftalate, i papërshkueshëm nga uji, me një formë më të segmentuar dhe të pajisur me një motor të fuqishëm për një dridhje të fuqishme.

Reviews

Write a review

Unaze penisi vibruese "ovo b9 black"

Unaze penisi vibruese "ovo b9 black"

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori